"Żeglarstwo dostarcza wielu pozytywnych doznań estetycznych i emocjonalnych takich jak przyjemność, zadowolenie, radość."
Czarter
Nasze rejsy są forma wędrówki po Jeziorach Mazurskich. Odwiedzamy ciekawe zakątki, miejsca i porty np: Zamek Krzyżacki w Rynie, rezerwat w Popielnie, twierdzę Boyen, bunkry. Nie zapominamy także o nauce żeglowania i doskonaleniu umiejętności dla os&a
Rejsy przez całe Mazury
Proponujemy organizację imprez integracyjncych dla firm, w niezwykle ciekawej formie, tygodniowych lub kilkudniowych rejsów na pokładzie naszej brygantyny "Biegnącej po falach". Wyjątkowa atmosfera tego mazurskiego żaglowca oraz unikalna przyroda Krainy Wielkich Jezior Mazurskich pozwolą Państwa pracownikom, klientom i partnerom biznesowym wypocząć, "naładować akumulatory " i pozytywniej spojrzeć w przyszłość.
Imprezy integracyjne dla firm
Yacht Klub Polski Lublin organizuje kursy żeglarskie, regaty, rejsy mazurskie a także rejsy morskie. Jesteśmy klubem dbającym o zachowanie "starych", dobrych tradycji i zwyczajów żeglarskich. Nasza działalność obejmuje nie tylko kursy czy rejsy dla „wilków morskich”, ale również żeglowanie z młodzieżą.
Zielona szkoła

W portach cumujemy w zależności od potrzeby, chęci i warunków meteorologicznych. Nie mniej jednak niż co drugi dzień. Trasy rejsów są tak przygotowane aby umożliwić obcowanie z przyrodą Wielkich Jezior Mazurskich a także mieć możliwość korzystania z tzw. "uciech portowych". Na wieczór cumujemy w portach-miastach mazurskich, posiadających sanitariaty, sklepy, tawerny lub w mniej cywilizowanych miejscach, uroczych bindugach i zatoczkach gdzie upływa nam czas przy "ogniskowaniu".