"Żeglarstwo dostarcza wielu pozytywnych doznań estetycznych i emocjonalnych takich jak przyjemność, zadowolenie, radość."
Czarter
Nasze rejsy są forma wędrówki po Jeziorach Mazurskich. Odwiedzamy ciekawe zakątki, miejsca i porty np: Zamek Krzyżacki w Rynie, rezerwat w Popielnie, twierdzę Boyen, bunkry. Nie zapominamy także o nauce żeglowania i doskonaleniu umiejętności dla os&a
Rejsy przez całe Mazury
Proponujemy organizację imprez integracyjncych dla firm, w niezwykle ciekawej formie, tygodniowych lub kilkudniowych rejsów na pokładzie naszej brygantyny "Biegnącej po falach". Wyjątkowa atmosfera tego mazurskiego żaglowca oraz unikalna przyroda Krainy Wielkich Jezior Mazurskich pozwolą Państwa pracownikom, klientom i partnerom biznesowym wypocząć, "naładować akumulatory " i pozytywniej spojrzeć w przyszłość.
Imprezy integracyjne dla firm
Yacht Klub Polski Lublin organizuje kursy żeglarskie, regaty, rejsy mazurskie a także rejsy morskie. Jesteśmy klubem dbającym o zachowanie "starych", dobrych tradycji i zwyczajów żeglarskich. Nasza działalność obejmuje nie tylko kursy czy rejsy dla „wilków morskich”, ale również żeglowanie z młodzieżą.
Zielona szkoła

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.