"Żeglarstwo dostarcza wielu pozytywnych doznań estetycznych i emocjonalnych takich jak przyjemność, zadowolenie, radość."
Czarter
Nasze rejsy są forma wędrówki po Jeziorach Mazurskich. Odwiedzamy ciekawe zakątki, miejsca i porty np: Zamek Krzyżacki w Rynie, rezerwat w Popielnie, twierdzę Boyen, bunkry. Nie zapominamy także o nauce żeglowania i doskonaleniu umiejętności dla os&a
Rejsy przez całe Mazury
Proponujemy organizację imprez integracyjncych dla firm, w niezwykle ciekawej formie, tygodniowych lub kilkudniowych rejsów na pokładzie naszej brygantyny "Biegnącej po falach". Wyjątkowa atmosfera tego mazurskiego żaglowca oraz unikalna przyroda Krainy Wielkich Jezior Mazurskich pozwolą Państwa pracownikom, klientom i partnerom biznesowym wypocząć, "naładować akumulatory " i pozytywniej spojrzeć w przyszłość.
Imprezy integracyjne dla firm
Yacht Klub Polski Lublin organizuje kursy żeglarskie, regaty, rejsy mazurskie a także rejsy morskie. Jesteśmy klubem dbającym o zachowanie "starych", dobrych tradycji i zwyczajów żeglarskich. Nasza działalność obejmuje nie tylko kursy czy rejsy dla „wilków morskich”, ale również żeglowanie z młodzieżą.
Zielona szkoła

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.